capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Священний Синод благословив підготовку діалогу з УПЦ (МП)

14 вересня 2009 р. Священним Синодом УПЦ Київського Патріархату прийняте рішення про утворення робочої групи, на яку покладено відповідальність за підготовку діалогу з Українською Православною Церквою (Московського Патріархату). Така група утворена у відповідь на рішення Синоду УПЦ (МП) від 9 вересня ц.р. утворити аналогічну групу з боку цієї Церкви для підготовки діалогу з Київським Патріархатом.

Зважаючи на невідкладність справи та необхідність якнайшвидше приступити до початку консультацій між групами щодо підготовки діалогу, грунтуючись на постанові Священного Синоду від 28 лютого 2007 р., синодальне рішення утворити робочу групу було прийняте шляхом обговорення з пристуніми у Києві членами Синоду та телефонного опитування інших його членів. Рішення прийняте одноголосно.

Робочу групу очилив ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяслав-Хмельницький Димитрій. До групи також включені єпископ Васильківський Євстратій, архімандрит Єпіфаній, протоієреї Петро Зінич та Олег Маланяк, а також аспірант КПБА Михайло Сивак.

Синод позитивно оцінив рішення УПЦ (МП) розпочати підготовку до діалогу. «Вважати рішення Священного Синоду УПЦ (МП) про створенння робочої групи з підготовки діалогу з УПЦ Київського Патріархату таким, що відкриває шлях до проведення діалогу між нашими Церквами з метою подолання розділення українського православ’я» - сказано у синодальному рішенні. Синодом також відзначено, що рішення про утворення робочої групи з боку УПЦ (МП) стало відповіддю на пропозиції про діалог між Церквами, в тому числі висловлені з боку Київського Патріархату у Зверненні від 14 грудня 2007 р.
             Планується, що вже у найближчий час робоча група увійде в контакт з аналогічною групою від УПЦ (МП) з метою організації першої двосторонньої зустрічі.


www.cerkva.info/2009/09/14/info_synod.html
Tags: УПЦ КП
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments