capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В ПР обіцяють не дати народу з вилами захопити владу

Нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що людям не вдасться захопити владу "вилами чи кийками".

"Акції протесту – це лише мобілізаційна перевірка тих, хто має працювати постійно на акціях протесту лише заради захоплення влади. Ці акції скеровуються з одного місця – ті ж самі політичні сили, які не можуть жити без влади. А інструментарій вони мають той самий. Жодних революцій у країні не буде. Ніхто не дасть із вилами чи з кийками захоплювати владу", - наголосив нардеп.

За словами Колесніченка, під час подібних акцій висуваються нелогічні вимоги, а самі вони скеровуються політиками, що раніше втратили владу.

Нардеп також додав, що влада не повинна відчувати своєї відповідальності за смерть учасника акції протесту чорнобильців у Донецьку - шахтаря Геннадія Конопльова.

"До цієї смерті нинішня влада має дуже опосередковане відношення", - заявив Колесніченко.

Нагадаємо. 28 листопада близько сотні мітингувальників-пенсіонерів у Донецьку вибили двері будинку Донецької облдержадміністрації. Деякі учасники мітингу були озброєні вилами і лопатами. Між протестувальниками і охороною обладміністрації сталася бійка, в результаті якої були виламані пластикові двері на вході до вестибюлю та вибиті вікна.
Tags: Донбасс, власть, люди, покращення життя, политика, протесты, смерть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments