capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Чорнобильці з труною перекрили центр Донецька

Жалобна хода з порожнім гробом за участю чорнобильців та інших пільговиків перекрила центр Донецька. Таким чином мітингувальники висловлюють протест проти політики влади. Водночас хода містом з порожнім гробом стала своєрідною формою поминок за померлим 27 листопада учасником акції протесту-голодування, повідомляє "Острів".

"Ми, ветерани всіх категорій, ветерани праці та служби в збройних силах, ми робітники й інженери, ми - народ Донбасу і всі, хто приїхав підтримати нас, звертаємося до Президента, звертаємося до Генерального прокурора з вимогою зупинити судовий і міліцейський "бєспрєдєл" у державі, залишити спроби протизаконних дій і маніпуляції цінностями героїчного минулого нашої країни і народу України та забезпечити гідне життя всіх категорій громадян - від новонародженого до глибокого старця ", - заявили учасники мітингу.

Шестеро людей несуть на плечах порожню труну, за якою сформувалася колона людей. На кришці труни лежить хліб. На хресті з зав`язаним рушником, який несуть перед труною, напис - "Конопльов Геннадій Іванович" та роки життя. Чотири людини несуть вінки перед труною.

Колона рухається по проїжджій частині вулиці Університетської. Її супроводжують правоохоронці - близько 10 осіб, які спостерігають за ходом подій.

Колона йде повільно. Виникла пробка, рух ускладнено, машини сигналять. У натовпі люди тримають у руках плакати: "Львів з Донецьком", "Одеса з Донецьком" і прапор з написом "Запоріжжя".

Рух у центрі міста заблоковано.
Tags: власть, люди, протесты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments