capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Лисичанські чорнобильці припинили протест під Кабміном через погрози

Десять лисичанських чорнобильців покинули Київ через погрози з боку місцевої влади. Про це повідомляє прес-служба луганської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

За словами, представника громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Олексія Демченка, десятьох чорнобильців з Лисичанська змусили припинити сухе голодування представники влади рідного міста.

«Приїхав заступник мера, сказав, що відключить в Лисичанську сім'ям голодуючих чорнобильців воду та електрику. А також пенсії платити не будуть, групи інвалідності познімають. Тому десять чоловік, практично всі, хто приїхав з Лисичанська, покинули Київ - бо турбувалися про свої родини. З «лисичанців» залишився лише чорнобилець Геннадій Ширяєв», - зазначив Демченко.

Нагадаємо, 8 грудня телеканал ТВі повідомив, що 12 чорнобильців, які голодували в столичному парку поблизу Кабінету Міністрів, поїхали з мітингу на «Лексусі»та «Шкоді».Так, до них приїхав заступник мера Лисичанська Максим Головньов. За даними телеканалу, чорнобильцям «пообіцяли стаціонар та санаторно - профілактичне лікування».
Tags: Киев, Лисичанск, власть, здоровье, люди, протесты, противостояние
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments