capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Західному Казахстані всю ніч тривали бої, кількість вбитих перевалила 150 осіб

Спротив страйкуючих нафтовиків в казахському місті Жанаозен продовжувався усю ніч. І це незважаючи на те, що було введено бронетехніку, внутрішні війська та морську піхоту.

Про це Gazeta.ua повідомили у Соціалістичному русі Казахстану.

Частина нафтовиків і молоді заволоділа зброєю поліції. Працівників МВС роззброїли під час вчорашніх сутичок на центральній площі Жанаозена. Також на руках у людей були мисливські рушниці.

"На околицях Жанаозена всю ніч йшли перестрілки і справжні вуличні бої. За словами робітників, кількість убитих нафтовиків і мирних жителів перевалила за позначку 150 людей. Ці дані будуть уточнюватись. Але вже зараз лікарні Жанаозеня і Актау забиті пораненими", - йдеться у повідомлення.

В свою чергу місцеві соціалісти закликають людей продовжувати спротив.

На знак солідарності із нафтовиками Жанаозеня на всіх видобувних підприємствах Західного Казахстану оголошено страйки. В обласний центр Актау введено війська і бронетехніку, повідомляють активісти.

Сьогодні також мітинги мають пройти у багатьох містах по всій країні.

Станом на 8 ранку за київським часом у Казахстані було заблоковано частину опозиційних сайтів та Youtube. Декількох блогерів, які описували події в Жанаозені, заарештували.
Tags: Азия, блоггеры, люди, новости, смерть
Subscribe

 • Уходящая натура Янгона

  Еще десятилетие назад Янгон был абсолютно другим. На фотографиях тех лет янгонские улицы казались на удивление пустыми – даже на дороге перед…

 • (no subject)

  еще фото

 • Как все начиналось. Мавзолей.

  А началось все 10 (23) ноября 1917 года. У Кремлевской стены в двух братских могилах были похоронены несколько сотен погибших в ходе уличных боев и…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments