capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

ВІКТОРІЯ НАРІЖНА . «Світанок сексу»: зазіхаючи на священних корів

Книга, яку мені випало щастя перекладати, зазіхає на найбільш недоторканні для західної культури «вічні цінності» – моногамний шлюб та невмируще кохання. Зазіхати на них водночас і просто, і складно. Просто, бо практично кожна доросла людина на власному досвіді знає, що моногамії в буквальному сенсі цього слова на практиці не існує, а кохання з часом неодмінно втрачає свою свіжість. Складно, бо більшість людей все одно вважає, що моногамні стосунки і незгасима пристрасть на все життя – це і є той ідеал, якого потай прагнуть всі.

Ідеться про працю Крістофера Раяна (Christopher Ryan) та Касільди Жета (Cacilda Jethá) Sex at Dawn: The Prehistoric Origins of Modern Sexuality. Її переклад має от-от вийти у видавництві «Темпора». Натрапила я на цю книгу майже випадково, в пошуках матеріалів для роману, який наразі пишу: мене цікавили культури, в яких практикують поліандрію та вірять у те, що дитина може мати більш як одного біологічного батька. Перефразовуючи старого-мудрого Більбо Беґґінса, небезпечна це справа – заходити на Google.com: завжди ризикуєш знайти більше, ніж шукав. Так і я – шукала невеличкого теоретичного підґрунтя для роману, а знайшла роботу над осяжним перекладом, який надовго змусив взагалі забути про власні письменницькі вправи.

Далі
Tags: история нравов, книги, литература, психология
Subscribe

 • (no subject)

  - Это был цыганский ансамбль, из 12 человек. Там была даже одна настоящая цыганка! Из разговора.

 • (no subject)

  отними у современного человека возможность пользоваться стиральной машиной и интернетом - и это уже не человек.

 • - я от иван иваныча

  и вот что удивляет более всего - 11 лет живу в луганске, и все равно удивляет. Чтоб тебе нормально вылечили зуб, нужно идти к стоматологу "по блату"…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments