capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Літературному музеї Харкова 7 лютого історик розкаже про неповнолітніх злочинців

7 лютого 2012 р. о 17 годині Харківський літературний музей запрошує на чергову зустріч в експозиції «Григорій Сковорода: мандрівка за щастям» із відомим харківським істориком Володимиром Маслійчуком. Тема розмови – «Слобідська Україна другої половини XVIII cт.: культура, освіта, девіації». На зустрічі також ітиметься про нову книжку Володимира Маслійчука «Неповнолітні злочинці в Харківському намісництві 1780 1796 рр.» (Харків, 2011).

Володимир Маслійчук закінчив історичний факультет Харківського державного університету, дисертаційне дослідження присвячувалося козацькій старшині слобідських полків, від вивчення вищих прошарків суспільства перейшов поволі до студій нижчих верств та маргіналів. Автор більше 100 публікацій. Викладав в Харківському національному університеті ім. Василя Каразіна, в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», очолював історичну секцію Харківського історико-філологічного товариства, був відповідальним секретарем часопису «Україна модерна». Зараз викладає Нову історію Західної Європи та Північної Америки у Східноукраїнській філії Міжнародного Соломонового університету (м. Харків), співредактор сайту historians.in.ua.

Чекаємо на вас у Харківському літературному музеї за адресою: вул. Фрунзе, 6 (ст. м. «Архітектора Бекетова» або «Пушкінська»)
Tags: Харьков, анонс, история, история нравов, музей
Subscribe

 • мамонт. 2013

 • Flandern in Not (Folk Version)

 • (no subject)

  Не люблю прозу Пикуля, но "Нечистая сила" читала несколько раз, первый раз, лет в 15, и потом уже в 35, кажется. И оба раза произвел сильное…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments