capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

На тайських авіалініях почали працювати стюардеси-транссексуали

Вперше тайська авіакомпанія «PC Air» вдалася до того, щоб замість справжніх дівчат брати на роботу як стюардес не менш привабливих транссексуалів.

Причина такого незвичайного PR-кроку, який став справжньою сенсаційною новиною, полягає в тому, щоб зробити свої рейси по всій Азії більш популярними і таким чином обійти конкурентів, крім того, у авіакомпанії з’явився величезний вибір, так як в Таїланді все більшу кількість чоловіків вирішуються на пластичні операції зі зміни статі.

Коли авіакомпанія «PC Air» тільки оголосила набір на посаду стюардес «ледібой», то отримала у перші дні більше 100 резюме від трансвеститів і транссексуалів.

В даний час тайська авіакомпанія вибрала лише 4 відповідних транссексуалів, які будуть працювати на рейсах, що вилітають з аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку в провінцію Сурат Тані, на півдні Таїланду, однак, набір на інші рейси триває.

Під час співбесіди представники авіакомпанії говорили, що до обслуговуючого польоти персоналу «ледібой» висуваються такі ж вимоги, як і всім жінкам-стюардесам (вони повинні забезпечувати комфорт пасажирам, зробити за стелажами металевими архівними і розносити їжу з напоями), лише з невеликими застереженнями, що вони повинні ходити і говорити, як справжні представниці прекрасної статі.

Незважаючи на те, що в Таїланді, де проживає найбільше »katoeys» або «ледібої», практично немає дискримінації транссексуалів, все ж вони не є офіційно визнаними в якості жінок – на їх посвідчення особи все ще значиться «чоловік».

Найчастіше тайські транссексуали працюють в магазинах косметики і здоров’я, а також часто зустрічаються в якості повій.

http://www.avianews.com.ua/2012/02/04/taiski_avialinii/

ума не приложу, зачем им в самолетах эти ледибои, когда у них столько красивых нормальных женщин есть.
Tags: Таиланд, история нравов, пол, самолеты, шоу
Subscribe

 • Станицу Луганскую атаковала саранча

  На территорию Станично-Луганского района налетели полчища саранчи, сообщила райгосадминистрация района в Facebook. «Сейчас решается, каким образом…

 • Жизнь Луганска - 99: трамвай, деревья, выборы

  трамвай, созданный на "Лугансктепловозе". возле краеведческого музея. Фото Николая Сидорова Вновь наш президент - Леонид Кучма ===…

 • (no subject)

  рекламная ... она самая ( кстати, а кто в наши дни ходит в фотосалоны, чтоб фото были и на бумаге? или считаете, что "дорого и не к чему"? из газеты…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments