capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В автобусні тури не можна одягати вузькі джинси

"У зв'язку з морозами багато автобусних турів у Європу подешевшало", --розповідає працівниця столичного тургенства "Поїхали" Ольга Салівонова.

"Хоч у Європі теж мінус добрячий, боятися нічого. Готелі і автобуси гарно опалюються, а те що світловий день короткий – не страшного. Погуляти по нічній Празі чи Відню, які просто неймовірно гарні, -- у задоволення будь-якому туристу.

Жінка дає кілька порад, що взяти з собою у автобусну екскурсію, аби подорож була комфортною.

-У поїздці ви багато часу проводитиме саме в автобусі. Розділіть ваш багаж на дві частини. Найнеобхідніше - паспорт, продукти, деякі предмети одягу та гігієни - візьміть з собою в салон автобуса. Інше лежатиме у багажному відсіку аж до прибуття в готель.

У багажник автобуса помістіть рюкзак, маленький чемоданчик або спортивну сумку. Часто в готелях, в яких зупиняються туристичні групи, немає ліфтів. А номер вам може дістатися і на 4-му поверсі. Куди простіше по сходах нести щось у своїх руках, ніж піднімати по кожній сходинці валізу. Найзручніший варіант - це рюкзак і сумка. Перший ви дістанете з багажного відділу, надягнете (на спині вага здається меншою), а в руки зможете взяти сумочку з салону автобуса. Навіть спортивна сумка, яку ви зможете надіти на плече, буде куди зручнішою від валізи.
Далі

такие советы, как будто не в путешествие, а на войну едут.
Tags: Советы, путешествия, туризм
Subscribe

 • (no subject)

 • 27 лет назад, 29 марта 1995

  В Луганске был совершен первый звонок по мобильнику. 29 марта 1995 года в здании ДК Ленина прозвучали первые гудки в трубке мобильного. Тогда…

 • (no subject)

  Но если таков действительно шаманизм в том виде, в каком мы его обыкновенно застаем у различных народов, то в основе своей у лопарей он,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments