?

March 2023

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com

У Луганську вчинено напад на штаб кандидата в Президенти Олега Тягнибока

11 листопада 2009 року у Луганську близько 22.30 було здійснено напад на виборчий штаб кандидата у Президенти України Олега Тягнибока. Невідомі зловмисники камінням намагалися вибити вікна офісного приміщення обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода".

Прикметно, що напад стався у день початку свободівської акції "Стоп корупція!", мета якої - висвітлення у засобах масової інформації корупційних схем нечистих на руку чиновників. Із нападом на офіс також є підстави пов‘язувати звернення голови Луганської "Свободи" Дмитра Снєгирьова до Президента України з вимогою звільнити з посади заступника голови Станично-Луганського району Павла Орлова, представника "Всевеликого войска Донского" – нелегального іноземного воєнізованого формування, що діє на території України.

Це не перша спроба політичного, фізичного та морального тиску на Луганську "Свободу". Досі правоохоронні органи не розкрили карну справу щодо нападу на дружину Дмитра Снєгирьова. Так само не розкритою залишається карна справа щодо викрадення вантажівки з товаром, який належав Дмитрові Снєгирьову. Відверто "здивувало" і рішення "незалежного" суду, який при наявності усіх документів щодо цієї справи ухвалив абсурдне рішення. У цьому ж контексті можна згадати і рішення судді Єжової, яка під час вирішення господарського спору "помилилася" на 50 тис гривень не на користь Дмитра Снєгирьова. Показовим є і те, що незаконне рішення було залишене без змін Апеляційним судом Луганської області і було відмінене лише Верховним Судом України. Можна згадати і блокування розслідування карної справи щодо погроз фізичної розправи на адресу Дмитра Снєгирьова рік тому. Справа далі заяви так і не пішла. Постійні фіскальні перевірки, зруйнований вщент бізнес голови Луганської "Свободи" , блокування роботи Українського центру, постійний тиск з боку проросійськи налаштованих можновладців та політичних опонентів - це реалії роботи Луганської "Свободи". "Я давно звик до тиску і сприймаю його як невід‘ємну частину свого існування. Жорстка позиція Луганської "Свободи" щодо захисту національних інтересів дратує можновладців та викликає шалену агресію з їхнього боку. Мені неодноразово пропонували виїхати за межі Луганської області та припинити політичну діяльність", - зауважив голова Луганської "Свободи" Дмитро Снєгирьов.

Довідка. Це не єдиний випадок спроби політичного тиску на "Свободу".

Так, у ніч з 30 червня на 1 липня 2009 року офіс Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" було закидано пляшками із запальною сумішшю.

В ніч з 23 на 24 червня 2009 року невідомі зловмисники вчинили хуліганський напад на офіс Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", обливши його фасад, двері, та стіни відходами нафтопереробки.

Крім того, вчинено напади на білборди ВО "Свобода" в Донецьку, Полтаві, Хмельницькому, Сумах та інших містах.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Comments

"вчинено напади на білборди" - я закохався в це формулювання))