capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

НІ СЕРЕДНЬОВІЧЧУ! Акція протесту проти експлуатації та репресування студентів Педагогічного училища

Завтра, y п’ятницю 27 квітня о 16:00 біля Міністерства освіти відбудеться акція солідарності зі студентками Педагогічного училища м.Шахтарськ. Поштовхом до акції стала фактична експлуатація адміністрацією училища власних студентів, змушення їх до неоплачуваної праці у навчальний час (більшість студентів - неповнолітні дівчата), катастрофічний стан гуртожитків, чисельні побори та тотальний контроль за студентами та студентками. Наразі адміністрація фактично, ув'язнила студентку Тетяну Коченкову, а на людей, що погоджуються розповідати про становище в училищі, тиснуть з використанням співробітників міліції. Висловити підтримку зберуться всі небайдужі, зокрема студент(к)и та аспірант(к)и київських вишів, профспілкові активіст(к)и та викладачі.

Однією з причин масового обурення стали нелюдські дії адміністрації училища стосовно студентки Тетяни Коченкової, яку за виступ проти адміністрації насильно закрили у кімнаті без жодних засобів зв’язку з зовнішнім світом: у неї відібрали телефон, ноутбук і змусили видалити сторінку у соцмережах. “Ситуація у Шахтарську – це повернення у Середньовіччя,” - вважають місцеві студентки.

Нагадаємо, що нещодавно до профспілки “Пряма дія” звернулись студентки з міста Шахтарськ (Донецької обл.) із проханням по допомогу; 18 квітня група профспілкових активістів(ок) виїхала на місце, аби розібратись у ситуації. За їхньою інформацією, в училищі має місце ціла низка порушень: зокрема студенток змушують прибирати територію міста замість пар; у їхньому гуртожитку відсутні душові; вхід до гуртожитку дозволений лише до 18:00; адміністрація училища слідкує за сторінками студенток у соцмережах. “Майбутніх педагогів залякують і привчають до рабської праці, до порушення законодавства і міжнародних конвенцій. Які будуть педагоги?” - коментують активітс(к)и.

Організатором акції є незалежна студентська профспілка “Пряма дія”.
Tags: акция, права человека, студенты
Subscribe

 • это прекрасный фильм. это ужасный фильм

  посмотрела «Июльский дождь» (1966) режиссера М. Хуциева. сразу скажу, что пишу спустя месяц. Что удивило в фильме? Герои много курят. Курят все…

 • (no subject)

 • с широко закрытыми

  глазами. [ эпиграф — Вы читали римского поэта Овидия "Искусство любви"? — Кажется, он плохо кончил... ...выплакал все глаза... ...в каком-то…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments