capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Лише 13% українок "висиджують" три роки у "декреті" - из-за безденежья

87% українок вийшли на роботу до того, як дитині виповниться три роки. А 43% - ще до досягнення дитиною однорічного віку

І лише незначна частина респондентів повністю використала декретну відпустку.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом Headhunter Україна серед зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, пише УП.Життя.
Цільовою аудиторією опитування були працюючі жінки з дітьми. Так само було досліджено думку всіх зареєстрованих користувачів про те, якою повинна бути декретна відпустка для мами.
Дві третини мам повернулися після декрету на роботу. Тільки в половині випадків роботодавці адекватно реагували на те, що жінка йшла у декретну відпустку.
57% жінок змогли скористатися пільгами, виплатами і відпусткою в повній мірі. Решта мам або пішли в декрет з урізаними виплатами, або ж їм запропонували звільнитися в тій чи іншій формі. Тим не менше, майже 20% опитаних мам вважають, що звільнення вагітних - це нормальна практика.
Не зважаючи на те, що закон гарантує збереження робочого місця, тільки половина мам (48%) змогли повернутися на "додекретне" місце роботи, 28% опитаних мам відповіли, що знайшли роботу, кращу за попередню.
Основною причиною раннього виходу з декретної відпустки жінки вказують економічну основним мотивом була можливість робити кар'єру і розвиватися.причину – необхідність заробляти гроші (60%).

Далі
Tags: безработица, деньги, пол, разлагающая буржуазия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment