capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Библиотекарь

О чем писала «Ворошиловградская правда» 60 лет назад?

25 ноября: «За 10.000 тонн угля в месяц. — Знакомьтесь, — сказал начальник Венгеровского шахтоуправления т. Горовой, — это наш лучший водитель горного комбайна

Иван Макеев не одинок в своем стремлении добиться высокой производительности комбайна. Хорошо также работают его последователи на шахте комбайнеры тт. Васильченко, Алешин, Коваль, Салафутдинов. |

— Дать в месяц 10 тысяч тонн угля на машину — горячее желание каждого из нас, — говорят они».

30 ноября 1949 г.: «День машиностроительного техникума. 9 часов утра. Звонок извещает о начале занятий. Учащиеся быстро заполняют аудиторию.

В измерительной лаборатория Ворошиловградского машиностроительного техникума сегодня впервые учащиеся проводят практические занятия по технике измерения.

В химической лаборатории учащиеся тт. Фалин, Антипов, Райхман экспериментируют над получением йодистого свинца».

«Дом пионеров на городке паровозостроителей. Развернулось строительство Дома пионеров на городке Ворошиловградского паровозостроительного завода имени Октябрьской революции.

В красивом здании Дома пионеров разместятся детская техническая станция, лаборатории, библиотека, читальня и т. д. Будут оборудованы лекционный и спортивный залы»

Про що писав «Прапор Перемоги» 40 років тому?

25 листопада: «На ловця і… риба біжить. З рибалок – підлідників люблять посміятися, бо вважають їх хвастунами. А все через те, що з, ними часто трапляються неймовірні історії.

Наслухався я їх розповідей і теж вирішив спробувати рибальського щастя. Придбав відповідне спорядження і вирушив до Чорнухинського водоймища.

Тільки-но опустив свою немудру снасть, як почало клювати. Бачу, щось веде вудку вбік. Став я обережно підтягати її, і коли виволік на лід, виявилося, що це здоровенний окунь, справжній горбач завдовжки 32 сантиметри».

28 листопада: «Погода. Сьогодні по області передбачається значна хмарність, невеликий дощ, на півдні туман. Вітер південно-західний, помірний до сильного. Температура 10—15, в Луганську — 11— 13 градусів тепла».

30 листопада: «Автостанція-2 у Луганську. У Луганську, на вулиці Дзержинського, виросла нова будівля із скла та бетону. Сюди переведена автостанція № 2, яка раніше була розміщена у дерев'яному павільйоні біля магазину «Дитячий світ».

Про що писав «Молодогвардієць» 20 років тому?

25 листопада 1989: «Спектакль за п’єсою «Між небом і землею жайворонок в’ється» Ю. Щекочихіна став четвертою роботою театру-студії «Актор» під керівництвом заслуженого артиста УРСР Валерія Музики.

Про що ця п'єса з довгою і дещо незвичайною назвою? Про наркоманів. Але не тільки. Автор п’єси слідкує за героєм з дитинства до зрілих років, шукає зв'язок поколінь в моральному падінні. Автор спектаклю додав до цього свої штрихи».

«Сексофон». Нас поки що дивують пригоди 17-річної «леді» із Свердловська, котра умудрилась за місяць заразити сифілісом 48 чоловік.

- Мені Рябий книгу дав почитати — «Мужчина і жінка». Хтось з НДР написав. Рябий її десь у бібліотеці поцупив. Цікаво. Це не те, що у школі: «Сім'я — осередок суспільства». З Рябим я була вперше. Потім вже з іншими. Що значить, як була? Як бувають? Не знаєш, чи що?

Оксана К., 16 років.(Запис 1987 року. Оксана на той час «тусувалась» у групі «Інтелектуально - сексуальна еліта Ворошиловграда». Потім, пішла з цієї «еліти». Тривалий час нічого не чув про неї. Нещодавно взнав, що зараз її часто бачать у ресторанах з «кавалерами», які набагато старші від неї. Говорять, у неї багато золота і модне «шмаття». Два роки тому вона твердо обіцяла «зав'язати з цією гидотою». Мабуть, так і не змогла).С. Сорокін».

Подшивки листала Анна Маркевич.

Tags: Библиотекарь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments