capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Музей пенісів відкрився у Рейк'явіку

У столиці ісландії відкрився музей незвичайної тематики: Сігурдур Хьяртарсон зібрав значну колекцію пенісів ссавців від кита до хом'яка.

За п'ятнадцять років ісландець обзавівся пенісами всіх тварин Ісландії та багатьох видів з інших частин світу.

Пішовши на пенсію, літній викладач вирішив зробити своє хобі доступним всім бажаючим і виставив 280 експонатів на загальний огляд. Експонати відносяться до 95 різних видів тварин, а гордість власника - єдиний людський пеніс в колекції, що колись належав ісландському фашистові, який помер у віці 95 років.

Новітній і не менш сенсаційний експонат - зліпки органів ісландської національної гандбольної команди, що завоювала бронзу на Олімпійських іграх в Пекіні.

А найпоширеніший питання, на який доводиться відповідати власнику колекції, - це питання про те, хто в світі має фалос найбільшого розміру. Сігурдур Хьяртарсон заявляє, що це синій кит, чий орган досягає 5 м в довжину. А найменший член у хом'яка - всього 2 мм.

Музей працював в Рейк'явіку з 1997 по 2004 рік, після чого був перенесений у місто Хусавік. У 2012 році "фаллологічний" музей повернувся в столицю. Колекцію пенісів вже побачили 400 000 осіб - більше, ніж жителів у країні. Хьяртарсон впевнений, що в цій темі немає нічого непристойного, відзначає Kurier.

Tags: животные, люди, музей, пол
Subscribe

 • (no subject)

  что я написала в дневнике 2года назад? А вот не распался бы Союз, и в нашем городе и везде карантин закончился бы аккурат к этой дате. И все в…

 • Когда-нибудь УПЦ будет едина - Филарет и Владимир уже обнялись

  Глава Украинской православной церкви Киевского патриархата Филарет верит в объединение Киевского и Московского патриархатов украинской православной…

 • PR-провал патриарха Кирилла

  Верующие проигнорировали приезд главы РПЦ в Харьков. С широко анонсированным богослужением под руководством патриарха Кирилла на площади Свободы в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments