capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Ультраправі "тітушки" напали на профспілкового активіста

Ввечері 11 вересня на члена незалежної студпрофспілки “Пряма діята активіста Громадського руху “ЧесноПавла Миронова у центрі Києва був скоєний напад. Павло отримав черепно-мозкову травму і наразі перебуває в лікарні. Троє невідомих напали на Миронова, повалили його з ніг та почали бити. Після втручання перехожих вони розбіглися. Свої обиччя нападники сховали хустками.

Незалежна студпрофспілка має всі підстави ввжати, що на активіста напали бойовики-нацисти з молодіжного угрупування С14, що “кришуються” ультраправою партією ВО Свобода. Також очевидним мотивом є профспілкова діяльність Павла, його принципова позиція та наполеглива робота в студентській профспілці та громадському русі “Чесно”. Нашого товариша впізнали в обличчя, адже його можна було побачити на більшості масових студентських протестів з 2009 року, на студентських зборах і акціях у Києво-Могилянській академії.

З того часу, як незалежна студпрофспілка “Пряма дія” брала участь в успішних кампаніях проти введення платних послуг у вишах та нового закону “Про вищу освіту”, проти “Прямої дії” регулярно вчиняються провокації з боку членів та прибічників ультраправої партії, що наразі має місця в українському парламенті. Профспілчани неодноразово отримували погрози, на них вчинялися групові напади.

Tags: Киев, люди, политика, противостояние
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments