capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Репетитори заробляють по 4 тисячі, готуючи дітей до ЗНО

Вчитель Володимир Петрів четвертий рік готує випускників до ЗНО. Репетиторством почав займатися на прохання свого товариша.

"У друга донька Ольга закінчувала школу, - згадує Петрів. - Вадим попросив, щоб я з нею підтягнув українську мову і літературу. Готуватися є по чому, дівчина попалася розумна. За два місяці ми пройшли з нею усі завдання. Зустрічалися тричі на тиждень. Коли вона на тестуванні набрала 190 балів з 200, я зрозумів, що моє репетиторство чогось варте. До того Ольга з мови і літератури вище 8 балів не мала".

Володимир Петрів бере від 50 грн за годину роботи. Має педагогічний стаж 23 роки.

"Зараз маю сім учнів. З трьома бачуся тричі на тиждень: у понеділок, середу і п'ятницю. Зустрічаємося усі разом у моєму кабінеті. Побудував свої уроки у вигляді змагання. Конкуренція заставляє учнів краще засвоювати знання і відповідальніше ставитися до домашнього завдання. Індивідуальні уроки такого результату не давали. А я заодно економлю час. Це ж на кожного довелося б по годині витратити", - пояснює Петрів.

З чотирма іншими працює на вихідних. У тиждень за репетиторство отримує від 1 тис. грн, за місяць - понад 4 тис. грн.

http://gazeta.ua/articles/economics/_repetitori-zaroblyayut-po-4-tisyachi-gotuyuchi-ditej-do-zno/544183

Учитель Владимир Петрив четвертый год готовит выпускников к ВНО. Репетиторством начал заниматься по просьбе своего товарища.

"У друга дочь Ольга заканчивала школу, - вспоминает Петрив. - Вадим попросил, чтобы я с ней подтянул украинский язык и литературу. Готовиться есть по чему, девушка попалась умная. За два месяца мы прошли с ней все задачи. Встречались трижды в неделю. Когда она на тестировании набрала 190 баллов из 200, я понял, что мое репетиторство чего-то стоит. К тому Ольга по языку и литературе выше 8 баллов не имела".

[ в украинских школах 12-бальная система ]
Tags: ЗНО, Украина, люди, новости образования
Subscribe

 • (no subject)

  Вновь берем уважаемый ныне «Молодогвардеец». Смотрим: 1.) Миссия проекта (для всех и громко). - Классическое городское…

 • Карусель-убийца

  Громкая трагедия произошла в Луганске 9 мая 2008 года. По этому случаю прокуратура области возбудила и до сих пор расследует дело по статье 272 УК…

 • "Молодогвардеец"

  Наверное, не буду больше покупать «Молодогвардеец». Нельзя же так! Даже люди абсолютно далекие от политики и от Луганских газет…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments