capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Луганська "Свобода" відзначила День Соборності

22 січня 2010 року у Луганську, в приміщенні україно-канадського центру, відбулось урочисте зібрання, присвячене Дню Соборності. В урочистих зборах взяла участь делегація Луганської обласної організації ВО "Свобода", яку очолив голова Луганської міської організації ВО "Свобода" Олександр Кобзєв.

У своїх виступах учасники свята наголошували на історичному значенні Дня Соборності як об’єднуючого процесу, його ролі у формуванні єдиної Соборної Держави. Незважаючи на вкрай несприятливі обставини та тяжкі часи існування молодої Української держави, тодішні очільники ставили цей процес у головній площині будівництва молодої держави, демонструючи майбутнім поколінням приклад державницької політики об’єднання штучно розділених історичних українських земель.

Під час зборів зачитано Указ Президента України Віктора Ющенка про нагородження члена "Просвіти" Дори Дорошенко орденом "Княгині Ольги" за вагомий внесок у поширення та популяризацію української справи на теренах Луганщини.

Зібрання завершилось виконанням державного славня України.

www.luhansk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013603/

Tags: Новости
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

  в принципе, недорого «Из-за вспышки COVID-19 Франсуаза была вынуждена уехать от Алки, но она исправно поддерживала любимого, перечисляя тому не…

 • (no subject)

  У Мони ночью запершило горло. Он в панике звонит врачу и кричит: - Ефим Моисеевич, срочно приезжайте! У меня Ковид! Приезжает доктор, осматривает…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments