capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Луганську буде створено молодіжну організацію "Соколи Сободи"

З метою виховання у молоді любові до Матері-України та популяризації героїчної спадщини на базі молодіжного крила Луганської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" за наказом голови Луганської організації ВО "Свобода" Дмитра Снєгирьова буде створено громадську організацію "Соколи Свободи". Ця організація займатиметься розвитком молоді в дусі сучасності, популяризацією української історії, культури, літератури, кіно, національних бойових мистецтв, а саме українського рукопашу.

"Склалася штучна ситуація, коли українські юнаки та дівчата, які прагнуть загартувати своє тіло та дух, змушені займатися у секціях східних єдиноборств, у той час, як в Україні є свої кращі приклади рукопашного бою, такі як Бойовий гопак та Спас.

Загальновідомо, що український воїн славився своєю мужністю, звитяжністю, міцною силою волі та незламним духом. Так, молодіжна організація "Соколи Свободи" прагне виховати справжнього захисника рідної України, який являє собою цілісну незалежну особистість, яка сміливо дивиться у майбутнє", - зазначає Дмитро Снєгирьов.

Юридичним відділом Луганської обласної організації ВО "Свобода" підготовлені всі необхідні документи для реєстрації громадського об'єднання "Соколи Свободи" у встановленому з чинним законодавством порядку.

www.luhansk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013713/

Tags: Новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments