capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Львівська облрада - прокурору: правильно буде "Друга Світова війна"

Львівщина не скасувала заборону на термін "Велика Вітчизняна війна" Львівська облрада відхилила протест прокурора області про скасування терміну "Велика Вітчизняна війна" і вживання замість нього визначення "Друга Світова війна".

Прокурор опротестував рішення "Про вшанування Днів пам'яті жертв Другої Світової війни", зокрема пункт постанови про відмову вживати термін "Велика Вітчизняна війна", враховуючи, що він відповідає українській історичній реальності.

Протест прокурора був розглянутий на засідання депутатської комісії з питань законності. Як зазначив у виступі голова згаданої комісії, депутат від фракції ВО "Свобода" Пилип Пилипенко, комісія вважає, що рішення обласної ради не порушує чинне законодавство. Потім рада більшістю голосів відхилила протест прокурора.

Раніше стало відомо, що голова Антифашистського комітету Львівщини, комуніст Олександр Калинюк подав до суду на Львівську облраду за відмову від терміну "Велика Вітчизняна війна". Він висловив обурення тим, що Львівська облрада заборонила на території області святкування Дня Перемоги. "Весь світ буде святкувати День Перемоги, а ми що будемо святкувати – траур по фашизму?!", – зазначив Калинюк.

Нагадаємо, у травні депутати Львівської обласної ради вирішили заборонити використання терміну "Велика Вітчизняна війна" відносно подій Другої світової війни, що відбувалися на території України. Натомість влада Львівщини постановила щороку відзначати на території області 8-9 травня Дні пам'яті жертв Другої світової.

Tags: Новости
Subscribe

 • с широко закрытыми

  глазами. [ эпиграф — Вы читали римского поэта Овидия "Искусство любви"? — Кажется, он плохо кончил... ...выплакал все глаза... ...в каком-то…

 • Детство монстров Как, кто и почему породил Кинг-Конга и Годзиллу

  В прокат выходит блокбастер «Годзилла против Конга». Культовые монстры не сходят с экрана уже десятки лет — у Кинг-Конга вышло 11 фильмов, а у…

 • (no subject)

  снова, хоть и заочная, но дискуссия: что такое страшный фильм? что такое страшная книга? как по -моему, так страшны миры Лавкрафта. там люди…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments