capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Василькові триває боротьба з мігрантами

31 липня 2010 р. з самого ранку васильківська міліція почала вилучати товар та складати адмінпротоколи на мігрантів які здійснюють незаконну торгівлю на території васильківського ринку. Але чомусь правоохоронні органи почали застосовувати санкції і до українців, що здійснюють торгівлю поруч з мігрантами.

Соціал-Nаціональна Асамблея – Організація «Патріот України» з першого дня протистояння у Василькові між українцями та мігрантами заявляла, що виступає за повне витіснення з приринкової території мігрантів (в’єтнамці, цигани, узбеки) та впорядкування торгівлі яку ведуть українці.

30 липня виконавчим комітетом Васильківської міської ради було надано тимчасовий дозвіл 28 українським підприємцям на здійснення торгівлі на приринковій території по вулиці Володимирській. Не дивлячись на це міліціонери хотіли заборонити торгівлю не тільки мігрантам, а й українцям. Одного з керівників Ради підприємців Василькова Григорія Дармостука міліція затримала і намагалася скласти на нього адмінпротокол. І це тільки за те, що Григорій почав захищати українських підприємців від свавільних дій міліції. Міліціонери проявляючи неповагу до органів місцевого самоврядування та їх рішень Дармостука доставили до райвідділу міліції і звільнили лише після особистого втручання начальника міліції Куця.

Саме тоді стало відомо, що поблизу ринку стоїть автобус з бійцями спецпідрозділу «Беркут» який мав провести зачистку васильківського ринку у випадку етнічних зіткнень між мігрантами і українськими патріотами.

Тим часом стало зрозуміло, що міліція «обійшла увагою» чимало торговців нелегалів. Бійці Організації «Патріот України» провели рейд васильківським ринком і пояснили залишкам мігрантів, що лояльне ставлення до них міліції не гарантує їм місця під сонцем на території міста Василькова зокрема і України в цілому.

Постраждалі нелегали зализують рани, патріоти на свободі святкують чергову перемогу над чужинцями а отже у Василькові триває боротьба з мігрантами…

www.patriotukr.org.ua/index.php

Tags: Новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment