capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Луганська обласна організація ВО "Свобода" пропонує луганчанам план реконструкції вулиці Оборонна

За даними Луганської Державтоінспекції луганська вулиця Оборонна є місцем концентрації ДТП. В середньому за тиждень одна третина аварій трапляється саме на цій вулиці. Великий потік автомобілів, супермаркети, ринки, несподівані парковки, зупинки громадського транспорту, які за своїм розташуванням не відповідають нормам безпеки руху роблять цю дільницю небезпечною, як для водіїв так і для пішоходів.

Тому Луганська"Свобода" пропонує луганчанам план оновлення вулиці Оборонна з урахуванням технічної безпеки руху. План реконструкції центральної вулиці міста передбачає відновлення зон відпочинку, зручні парковки та зупинки громадського транспорту , зелені насадження та якісне освітлення проїзджої та пішохідних зон. З наступного тижня на вулицях та в телефонному режимі активісти Луганської ВО "Свобода" почнуть проводити соціологічне опитування мешканців міста на тему – якою вони хочуть бачити вулицю Оборонну?

З урахуванням громадської думки до вже розробленого плану будуть внесені корективи, і напередодні Дня міста у вересні засобам масової інформації буде представлений готовий проект.

www.luhansk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/016186/

Tags: Новости
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments