capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Китай вкладе $950 млн. у залізницю від Києва до Борисполя

Китайські банки нададуть кредит в 1 мільярд доларів на будівництво залізничної гілки, яка сполучить українську столицю і міжнародний аеропорт "Бориспіль", повідомляє Сіньхуа.

Президент України Віктор Янукович перебуває з офіційним візитом в Китаї, який закінчиться 5 вересня. Згідно з підписаною у четвер в присутності голів двох країн угодою, китайська сторона побудує залізничну гілку до аеропорту довжиною 30 кілометрів.

Загальні інвестиції в створення гілки складуть 950 мільйонів доларів. За угодою, на реалізацію проекту Китайський банк розвитку і Індустріально-комерційний банк Китаю нададуть кредит на загальну суму в 1 мільярд доларів. Умови кредиту не повідомляються, зауважує РІА "Новости". Генеральним підрядчиком проекту виступить компанія China National Machinery Industry Complete Engineering Corporation (CMCEC).

Будівництво планується почати 2011 року і закінчити за три роки. Крім будівництва, китайська сторона буде відповідальна за навчання персоналу і забезпечення якості роботи нової магістралі.

unian.net/ukr/news/news-393964.html

Tags: Новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments