capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" Дмитро Снєгирьов звернувся з відкритим листом до міського голови м. Луганська С.Кравченка з проханням надати приміщення для створення і розвитку клубу історичної реконструкції.

Надання приміщення для організації роботи клубу буде сприяти фізичному та духовному вихованню молоді у патріотичному дусі, поглибленому вивченню культури, історії та побуту українського народу.

Предметом поглибленого вивчення учасниками клубу стане епоха Київської Русі. Історична реконструкція надасть можливість молодому поколінню луганчан в повному обсязі та в привабливій формі зануритися у відповідну історичну епоху, що буде сприяти зміцненню самосвідомості українського народу.

Ситуація, коли проблемою виховання молоді у патріотичному дусі займаються ентузіасти своєї справи без підтримки з боку держави, є неприпустимою. В той час, коли на молодь негативно впливають через ЗМІ, інтернет, розповсюдження тютюнових та спиртних виробів, ця справа набуває особливого значення. Молодь треба рятувати від "віртуальної реальності" за допомогою створення саме таких громадських позапартійних організацій.

В якості позитивного приклади допомоги з боку місцевих органів влади можна навести успішне функціонування клубів історичної реконструкції в містах Харкові, Запоріжжі, Одесі та Києві. Наявність професійної команди клубу історичної реконструкції, яка на відкритих фестивалях буде захищати честь Луганська, значно покращить імідж міста як культурного осередку.

Учасники клубу братимуть активну участь в організації міських свят, що зробить їх більш видовищними та яскравими. Це слугуватиме якісною рекламою здорового способу життя і затвердженню високоморальної поведінки .

www.luhansk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/016441/

Tags: Новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments