capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У  Палаці мистецтв м. Львів (вул. Коперніка, 17)  7 жовтня о 19:00 відбувся показ фільмів “Сексуальна революція”, який об’єднає в собі короткометражки на теми ґендеру, сексуальної ідентичності, табу в консервативному суспільстві, проблем лгбт-спільноти, інтимного життя і стосунків між чоловіком і жінкою і не тільки..

13 сучасних і сміливих фільмів з Франції, Німеччини, США, Ізраїлю, Іспанії, Норвегії та Великобританії не лише змусять глядачів замислитись про таку важливу складову частину нашого життя як секс, а й побачити естетичну довершеність в зображенні людських стосунків, де немає місця вульгарності чи непристойності, де герої розкривають себе в зворушливих правдивих історіях і хочуть бути почутими, а головне стати зрозумілими кожному.

Документальний фільм Ібана дель Кампо «Брудна Мартіні» розповідає про танцівницю театру для дорослих. Її яскраві оголені перформенси не залишають підозр про те, яким є насправді щоденне життя самотньої жінки. Ізраїльський фільм Ітаі Раціеля «Шлюб» з несподіваним фіналом розкриває правду про те, що не всі шлюбні ночі відбуваються за однаковим сценарієм. Два французькі фільми Жана-Ґабріеля Періо «Раніше Я Був Сумним» та «Гей?» здивують автобіографічністю, де веселий гумор межує зі злою іронією..


Tags: новости
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments