capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

5 грудня 2010 року об 11-00 відбудуться збори Луганської обласної організації ВО "Свобода". У зборах візьме участь Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Місце проведення зборів – квартал Єрьоменка, 7 (вул. Оборонна, напроти кінотеатру "Україна")

Телефон для довідок: 067-571-01-22 , 067-571-01-22    - Ігор.

Довідка. 28 листопада 2010 року Політвиконком Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ухвалив рішення про звільнення Дмитра Снєгирьова з посади голови Луганської обласної організації ВО "Свобода" та вивів його зі складу Політради ВО "Свобода".

Підставою для цього рішення стали неодноразові письмові звернення Дмитра Снєгирьова до керівництва об'єднання про неможливість виконувати обов'язки голови обласної організації.

Згідно зі Статутом Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у грудні 2010 року на загальних зборах Луганської обласної організації лідер "Свободи" Олег Тягнибок оголосить рішення про подальшу діяльність об'єднання на Луганщині.

Дмитро Снєгирьов виконував обов'язки голови Луганської обласної організації ВО "Свобода" з 2008 року. Увесь цей час Луганська "Свобода" та її керівник піддавалися постійному тиску з боку влади та правоохоронних органів. Водночас, Луганська обласна організація ВО "Свобода" отримувала усе більшу підтримку серед мешканців області, про що свідчить позитивна динаміка росту результатів "Свободи" на виборах (на позачергових парламентських виборах 2007 року за "Свободу" на Луганщині проголосувало – 798 (0,06%) виборців, на президентських виборах 2010 року за кандидата від "Свободи" Олега Тягнибока – 2810 (0,21%) виборців, а на виборах до Луганської обласної ради 2010 року за Луганську обласну організацію ВО "Свобода" – 2835 (0,37%) виборців).

Після приходу Віктора Януковича на посаду Президента влада посилила репресії, що стало серйозним іспитом на міцність для всієї "Свободи", особливо організацій на Півдні та Сході України. На жаль, голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" після систематичних переслідувань з боку спецслужб і правоохоронних органів та нищення його особистого бізнесу заявив про неможливість надалі виконувати обов'язки голови обласної організації.

Політвиконком ВО "Свобода" вимагає від влади і правоохоронних органів припинити репресії проти Дмитра Снєгирьова і висловлює надію, що він, як карний член націоналістичної організації, не дозволить використати себе для провокацій проти націоналістичного руху.

www.luhansk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/018094/

Tags: Новости
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments