capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Поїзд «Київ – Москва» в «Хуторі-Михайлівському» не зупинятиметься

24 грудня о 19.00 на центральному залізничному вокзалі «Київ-пасажирський» розпочинається експеримент з контролю пасажирського потяга № 1/2 «Київ-Москва-Київ». Головні учасники – Держприкордонслужба, Держмитслужба та Укрзалізниця. Ці три відомства підписали відповідний спільний наказ, що регламентує їхню взаємодію та визначає технологію  проходження митного контролю. Експеримент запроваджується в рамках реалізації домовленостей Президентів України та Російської Федерації щодо спрощення процедур контролю на україно-російському кордоні і, як переконані його учасники, сприятиме комфортному та швидкому проходженню митних процедур. Також, згідно з наказом, скасовано стоянку поїзда у пункті контролю «Хутір Михайлівський».

Оформлення поїзда № 1 проводитиметься перед його відправленням на першій платформі центрального вокзалу. Потяг № 2 оформлятимуть оглядові групи під час руху зі станції «Дарниця» до кінцевої зупинки Київ-Пасажирський. Для прискорення процедури документи на право перетинання державного кордону разом із квитком будуть перевіряти при вході у вагон, про що пасажирів заздалегідь поінформовано.

Контроль здійснюватимуть прикордонники нещодавно створеного у складі  окремого контрольно-перепускного пункту «Київ». Контролюючі органи для забезпечення режиму мають необхідні приміщення та доступ до системи відеомоніторингу вокзалу й поїздів. Пасажирів поінформовано про механізми проходження прикордонно-митного оформлення.

Слід відзначити, що даний експеримент проводиться лише на  території України, оскільки відповідні органи сусідньої країни поки що не дали остаточної відповіді щодо початку експерименту на території Російської Федерації.

 

Tags: новости, поезда
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments