capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Снова нерусские убили украинцев

До Нікополю терміново стягують підрозділи внутрішніх військ і спецназ МВС «Беркут»

Монумент «українсько-вірменська дружба» вщент розбитий в Никополе. Це крупне індустріальне місто на півдні Дніпропетровської області, центр кольорової металургії і трубопрокатного виробництва. Тут же, на лівому березі Дніпра розташована Запорізька АЕС.  Зараз до Никополю терміново стягують підрозділи внутрішніх військ і спецназ МВС «Беркут». Масові етнічні безлади почалися після кривавої новорічної бійки в місцевому кафе «Кристал». Були зарізані два 23-річні українські хлопці.

Ще один парубок і 19-річна дівчина з ножовими пораненнями доставлені в реанімацію місцевої міськлікарні.  За словами місцевих жителів, ножі пустили в хід молоді вихідці з Кавказу. Йдеться про представниках найбільшої в краю вірменської діаспори. Місто розбурхане, люди збираються на вулицях і вимагають видати вбивць.  Міліція заарештувала два підозрюваних, але це не зупинило протест. Піднялися всі козачі курені краю.

далі - http://switluy-spogad.livejournal.com/953608.html?mode=reply
Tags: новости, психоистория
Subscribe

 • на всякий случай

 • часть 1

 • уже не заговор?

  Но подгонять новые феномены мировой истории под эпизоды прошлого — не лучший способ что-то объяснить. История всегда готова предложить нам совсем…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments