capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Живий ланцюг

  22 січня на мосту Патона до Дня Соборності та 93-ї річниці з дня проголошення Незалежності України кияни об'єднають два береги Дніпра “живим” ланцюгом.

     Збір учасників на мосту Патона об 11.00. Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно об’єднають два береги Дніпра.
Ще однією особливістю акції стане те, що учасники утворять 30-метровий державний прапор.

      Від мосту колона рушить ходою до Софіївської площі, де о 14:00 відбудеться конкурс малюнків на обличчі та виступи відомих літературних діячів і музикантів.

     Організатори заходу закликають учасників брати з собою державну символіку.
Будь-яка партійна чи організаційна атрибутика під час акції заборонена, адже мета даної акції - об’єднати українців під національними прапорами, а не роз’єднувати їх на політичні табори.

Паралельно “живий ланцюг” буде утворено і в інших містах по всій Україні.

      Нагадаємо, що 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий Універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року, в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.
Tags: анонс, свято
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments