capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Львові річницю фон Мазоха святкували по-мазохістськи


175 річницю від дня народження Леопольда фон Захер-Мазоха у Львові відсвяткували по-мазохістськи, кулачними боями на тлі Верховної Ради. Боксери - прототипи депутатів - гамселили один одного до крові. Задоволення від цього отримали і самі забіяки, і глядачі навколо імпровізованого рингу.

Відсвяткувати день народження Мазоха саме у такий спосіб – надихнули бійки в українському парламенті. Цьогоріч це був найвищий прояв мазохізму в державі – вважають організатори ювілею Мазоха.

Юрко Назарук, організатор бою: "Полягає в Україні мазохізм в тому що ми всі думаємо що це не про нас, що ми сидимо дивимося на Верховну Раду, як на парламент, як на якісь серіали, -он диви -диви, один оного кріслом стукнув і не розуміємо, що все це і заперечує демократію".

Боксери б’ються до крові. У хвилини відпочинку інтерв'ю не дають - їхні соратники у вовчих масках закривають об'єктиви камер.

10 раундів за вирішення того чи іншого питання - підкріпювали чималі суми грошей. На думку рефері поєдинку, саме так ухвалюють доленосні для України закони.

Ромко, учасник дійства: "Це така країна, де кожний може бути депутатом, тут нічого складного нема, ти виходиш на ринг береш рукавиці, гамселиш і вирішуєш свої питання".

Глядачі із задоволенням дивляться бій, хоча, кажуть, боксерам на рингу до українських депутатів ще далеко.

Переміг сильніший, але задоволення отримали усі. Хто дочекався фіналу бою - пригощають тортом. Адже за вченням львів`янина Леопольда фон Захер-Мазоха, біль та насолода повинні бути поруч.

Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

Tags: психоистория
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments