capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

когда умрет украинский язык

(это будет жестокий пост, но правдивый, увы. Держитесь).

У Донецькій і Луганській областях відбулися невідворотні процеси зі зникненням української мови. Про це під час презентації результатів дослідження «Коли помре українська мова?», проведеного тижневиком Коментарі та порталом Comments.UА, повідомив редактор відділу «Спеціальна тема» тижневика Коментарі Юрій Вишневський.

«До цього слід відноситься як до факту. У цьому регіоні не можна вже нічого зробити для того, щоб там вважали українську мову рідною», - сказав він. «Проте можна зробити так, щоб житель цього регіону знав українську мову, розуміючи, що без неї в житті не обійтися. Цього буде цілком достатньо. Не потрібно насильно робити з них українців. Приміром, у Криму 90 відсотків слов'янського населення півострова вважають рідною російську мову, і ні про яку українізації мова там не може йти», - зазначив Юрій Вишневський.

«Стан справ з техногенної безпеки в області вимагає прийняття кардинальних заходів, насамперед щодо попередження самої можливості виникнення надзвичайних ситуацій», - цитує голову Луганської облдержадміністрації Володимира Пристюка прес-служба ЛОДА. Ця заява була зроблена на зборі керівного складу цивільного захисту Луганської області.

www.ngo.donetsk.ua/donsociety/24271
Tags: психоистория
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments