capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Замість української школи на Луганщині зроблять фітнес-центр


Реальною причиною закриття школи стало бажання одного з місцевих депутатів створити в приміщенні, в якому знаходиться школа, приватний фітнес-центр.

За інформацією з неофіційних джерел, реальною причиною закриття школи в Красному Лучі на Луганщині стало бажання одного з місцевих депутатів створити в приміщенні, в якому знаходиться школа, приватний фітнес-центр.

 

Таку заяву зробили в партії “Наша Україна”. Депутат Андрій Парубій повідомив, що такі факти мали місце в місті Красний Луч Луганської області, в Лисичанську Донецької області, а також в одному з районів Донецька.

У заяві наголошується, що такі дії місцевої влади антиконституційні та свідомо спрямовані на порушення національних прав українців.
“Це особливо цинічно, враховуючи, що конституційні права українців на отримання освіти українською мовою в Донецькому та Луганському регіонах, де українці становлять більшість населення, є однозначно обмеженими. Наприклад, в Донецьку з 150 шкіл навчання повністю українською мовою ведеться тільки у 18″, – йдеться у документі.

Народний депутат відзначив, що найбільшу тривогу викликає ситуація в Красному Лучі Луганської області, де Міська рада 28 грудня 2010 року прийняла рішення про закриття єдиної української школи в місті через недостатнє фінансування.

“Міський голова та депутати проігнорували звернення батьків, учнів та вчителів не ліквідовувати школу. Немає відповіді на офіційне звернення батьків до прокурора міста Красний Луч. Понад тисячу жителів Красного Луча поставили підписи на захист єдиної україномовної школи в місті. Офіційні звернення на захист школи були адресовані до Луганської обласної ради та президента України, але ці звернення також залишаються без відповіді”, – розповів нардер.

У заяві також йдеться, що згідно із заявами батьків, україномовна СШ №15 в Красному Лучі, яку вирішила ліквідувати міська рада, цілком відповідає вимогам навчального процесу: в ній знаходиться сучасний комп’ютерний клас і навчальне обладнання, школа мистецтв, музей бойової слави афганців, хороший спортзал та два басейни.
За інформацією з неофіційних джерел, реальною причиною закриття школи стало бажання одного з місцевих депутатів створити в приміщенні, в якому знаходиться школа, приватний фітнес-центр.
Партія закликала всю українську громадськість та політичні сили країни підтримати вищезгадані вимоги та стати разом в цих конкретних справах.

тсн

От себя добавлю - на следующей неделе будет пикетирование горсовета Красного Луча по поводу школы.

Tags: краеведение, политика, шок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments