capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

                                     
21 лютого 2011 року Луганський обласний благодійний фонд імені Юрія Єненка проводить брифінг з презентації проекту «Покращення якості життя людей  з особливими  потребами у останній період життя шляхом забезпечення кращого доступу до медико  - соціальних, психологічних, духовних та юридичних послуг в Луганській, Донецькій  та Чернігівській областях», яка відбудеться в

ПРЕС – ЦЕНТР  ЛОДА  (м. Луганськ, площа Героїв Великої Вітчизняної війни, 3.)

з 11 до 12 години.

Мета – привернення уваги влади, громадськості, медичної спільноти та бізнесових  структур до проблем невиліковно хворих, їхніх родин.

До участі запрошуються: представники ЗМІ, представники Головного управління охорони здоровя, Головного управління праці та соціального захисту населення, Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру, Луганського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІД, Луганської обласної дитячої лікарні, Луганського державного медичного університету, Луганського національного університету імені Тараса Шевченко, Луганського обласного медичного училища, обласного Товариства Червоного Хреста, благодійних та інших громадських організацій, представники бізнесових структур, правозахисники.

В роботі брифінгу візьмуть участь та нададуть інформацію :

 Ляскевич П.Г. –начальник відділу з організації медичної допомоги дорослому населенню ГУОЗ ЛОДА з питань стану, потреб та перспектив розвитку хоспісної та паліативної допомоги в Луганській області.

Єненко О.Ю. - головний позаштатний спеціаліст з паліативної та хоспісної допомоги ГУОЗ ЛОДА з питань діяльності ЛОБФ ім. Ю.Єненка в сфері паліативної допомоги на сучасному етапі.

Стародубцев О.П. –директор Луганського обласного медичного училища з питання навчання медичних сестер для роботи в відділеннях паліативної та хоспісної допомоги, створення навчальних програм, необхідності організації навчально – методичного центру з підготовки відповідних спеціалістів.

Клименко О.В. – член Правління ЛОБФ ім. Ю.Єненка з питання організації та роботи «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» щодо консультативної допомоги лікаря, психолога, юриста та священика невиліковно хворим та їх родинам.

Пономарьов О.В.- православний священик храму «Умиление » з питання духовної підтримки невиліковно хворих та їх родин.

 

 

     

Tags: новости медицины
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments