capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Послання до вчителів історії середніх шкіл та викладачів історичних факультетів

Браття і сестри! Нажаль, Міністерство освіти України, яке відверто служить інтересам Москви, нав'язує брехливі концепції української історії. Непотрібно користуватися підручниками і методичними посібниками, випущеними Міністерством.

БРАТСТВО починає друкувати тези до найбільш актуальних періодів історії України. Роздруковуйте ці тези, і користуйтеся ними при викладанні.

І. 13 тез щодо Перших визвольних змагань.

1. На переддень Першої світової війни значення українського чинника для її ведення, переможного завершення та побудови повоєнної політичної та господарської системи розуміли лише окремі особи в генеральних штабах Німеччини та Австро-Угорщини, також серед младотурецького керівництва Оттоманської імперії.

2. Досягнення мети тогочасної «центральноєвропейської» політики (mitteleuropaeische Politik) - відсунення Росії на Схід, вбачалося через вирішення «польського питання», позиції щодо якого мали всі учасники конфлікту.

3. Український чинник виявив себе спонтанно в процесі революції 1917 р. в Росії т.зв. лютневої. Розклад «великоросійського» війська унаочнив для його командування – зокрема «главковерха» Корнілова, важливість українців, як основи збройної потуги Росії, а України, як запілля.

4. Усвідомлення значення українського чинника привело уряди Центральних Держав до підписання угоди про мир в Бресті, за якою Російська імперія втратила 2 млн. км кв. колишніх теренів, більш як 62 млн. осіб колишнього населення, третину орних ґрунтів, 80% плантацій цукрового буряку, 9/10 видобутку вугілля, 73% видобутку залізної руди, близько 9 000 заводів. Теоретично, ці надбання дозволяли Центральним державам вести війну з Антантою «до переможного миру».

5. В нових кордонах та за нового – більшовицького устрою, Росія повернулася до властивого їй стану ординської держави. Історична сутність Росії – у тому, що вона є продовженням Далекого Сходу до кордонів Європи, (саме такою Росію створили Чингізіди.) В новітній історії першими це усвідомили японці. Японське державне та військове керівництво запропонувало Антанті послати японське військо на новий протинімецький фронт по Волзі та Уралу.

6. Але диявол і цього разу врятував своє улюблене царство (Московію) – руками американців. Станом на 1918 р. ЗСА виробляли 40 % світового продукту. В повоєнному Світі, поділеному на сфери впливів (на кшталт пронімецької «центральної Європи», або прояпонської «Росії від Уралу до Байкалу») американці могли лише жебрати про «політику відкритих дверей», як це вже було з ними в Китаї. Метою глобалістів в особі президента Вільсона було створення наддержавного об'єднання – Ліги Націй, в якому вони б верховодили, та скасування перед американськими товарами бар'єрів на світовому ринку. Тому вони підтримали більшовиків – доки перемога Німеччини уявлялася їм реальною.

7. Європейські уряди Антанти – французький та британський, вбачали у «відновленні Росії» засіб перешкодити потугам Німеччини здобути нову, недосяжну для них континентальну базу в східній Європі. На переговорах з Антантою російська опозиція більшовикам називала Україну ціною повернення Росії до війни проти Німеччини.

далі
Tags: история, покращення життя
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments