capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Німецьких школах з дітей роблять гомосексуалістів

Новини світу. 27 березня. Німеччина. "Раніше це було заборонено, потім дозволено, а незабаром стане обов'язком".


Це гірке формулювання часто повторюється в учительському співтоваристві Берліна. Справа в тому, що в 748 школах міста з'явився наступний тест на поведінку 14-15-річних школярів, рекомендований, земельним управлінням за освітою: «Ви сидите в гей-барі. Раптом з'являється симпатичний хлопчик. Що ви зробите, щоб затягнути його в ліжко?»
Ці методичні розробки настільки глибоко проникли в шкільні коридори, що стали частиною життя вчителів та їх підопічних.
У 2006 році Європарламент прийняв резолюцію, що закликає боротися з гомофобією в школах і публічній сфері. У Берліні все відбувається з точністю до навпаки. Будь-яке критичне зауваження на адресу «райдужної сфери впливу» (прапор гомосексуалістів має сім кольороів райдуги) наштовхується на шалену критику.
У колах «зеленого» партійного спектру існує стійке переконання, що пропаганда гомосексуалізму, в тому числі і в школах, - річ корисна швидше, ніж шкідлива, тому що в результаті у хлопчиків нібито знижується рівень тестостерону, а відповідно, і готовність до насильства. Одне з видань Об'єднання лесбіянок і геїв Німеччини пише, що таким чином «буде остаточно викоренений неонацизм». Одностатеві зв'язки, вважають вони, - вищий прояв любові, вона змінить культуру людства, вижене шовінізм, і «гіпертрофовані сексуальні прояви», тобто любов чоловіка до жінки».

Tags: история нравов, шок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments