capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

"Газету по-київськи" закрили через Білозерську. "ВВ" - через v_n_zb

Originally posted by dm_dobriy at "Газету по-київськи" закрили через Білозерську. "ВВ" - через v_n_zb
Чому пан Коломойський закрив надто витратну "Газету по-київські"? Бо утримувати її йому не вигідно. Геть не вигідно.

На Новий 2011 рік ним було прийнято рішення про припинення друку часопису "Главред". Нині прийшла черга усього холдингу.

Ліпше оплачувати одного єдиного дієздатного блогера, з рекордним трафіком та стабільною аудиторією, аніж годувати величезні редакції. З поставленими інвестором пропагандистськими цілями й завданнями приваблива молода людина справлятиметься на "відмінно" - моніторитеме поточну діяльність політпроектів замовника, вивчатиме й формуватиме громадську думку цільової аудиторії.

У кого зараз вкладає гроші Коломойський Ігор Валерійович? Насамперед у ВО "Свобода". В резерві тримаються "За Україну!" В`ячеслава Кириленко й патетичні невдахи з "Нашої України" Ющенко-Чумаченко-Наливайченко.

Україномовна bilozerska найліпше висвітлює їхню діяльність. Зараз вона найбільше потрібна Коломойському.

Аналогічна ситуація у завгоспів БЮТу склалася із "Вечірніми Вістями", від яких в усіх відношеннях користі значно менше аніж від профільного російськомовного інформблогу v_n_zb . Кажуть, що за нього відповідає група з тих, хто на президентських виборах редагував досить енциклопедичний сайт УБОП.

Український національний капітал за умов початку Другої хвилі Кризи та повного скасування демократичних виборів усіх рівнів як явища не в змозі витягувати на собі надпотужні медіаструктури, й не бачить у цьому жодного сенсу. Тому-то поруч із ГПК та ВВ можна поставити друкований "Лівий берег" й.... Перелік цей, певно, тепер буде постійно продовжуватися.

Виключно за рахунок джинси недержавним газетам вижити неможливо, бо жодні замовні матеріали ніколи не здатні покрити й далебі перекрити виробничих витрат у типографіях.

Інша справа, коли капітал є неукраїнським (УП, КП, "2000", Главком тощо), але тоді й журналістам слід бути теж не(анти!)українським.

Фасадної ж українськості там більше не треба (Українська служба Бі-бі-сі, Українська служба Польского радіо для закордону).  

Вслід за Білоруссю доля України, її місце та місія у Європі та Світі, провідними Гравцями визначена на десятки років вперед.

Нічого нового тут не очікується. Їм би з валютною єврозоною хоча б розібратися.

А якщо й очікуватиметься, то соцмереж буде досить. Що і треба було довести.

UAINFO

UPD: Воронцов заперечує приналежність до v_n_zb . Тоді просто v_n_zb

Tags: газета, журналистика, интернет, понравилось у блогеров, пресса, прогноз, шоу
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments