?

Log in

No account? Create an account

August 2022

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Powered by LiveJournal.com

Фотопроект "Де сплять діти"

Originally posted by avramchuk at Фотопроект "Де сплять діти"
 Американські журналіст Кріс Бут і фотограф Джеймс Моллісон проїхалися по світу і зробили серію знімків, об'єднаних загальною назвою "Де сплять діти ".

Мене, напевно, зацікавило одне - це в 90% не є вибором дитини.

1. 12-річний Ламін з Сенегалу.
Ламін живе при школі для хлопчиків, в якій вивчають Коран. Він ділить кімнату з декількома іншими учнями. Ліжка в цьому гуртожитку найпростіші, у деяких замість ніжок підкладена цегла. О шостій годині щоранку хлопчики починають роботу на шкільній фермі, де вони навчаються копати, вирощувати кукурудзу і орати поля плугом за допомогою ослів. У другій половині дня вони вивчають Коран. У вільний час Ламін любить грати у футбол зі своїми друзями.


2. 9-річний Цвіка з Ізраїлю.
Цвіка живе в багатоповерховому будинку в Бейтар-Ілліт, ізраїльському поселенні на Західному березі. Це поселення - будинок 36 тисяч ортодоксальних євреїв. Телевізори та газети тут заборонені. В середньому у кожній сім'ї по дев'ять дітей, але у Цвікі тільки одна сестра і два брати, з якими він ділить спальню. До школи хлопчика відвозять на машині, вона у двох хвилинах їзди від будинку. Спорт заборонений навчальною програмою. Кожен день Цвіка ходить в бібліотеку і читає релігійну літературу. Його улюблена їжа - шніцель і картопля. Він хоче стати равином.


Більше історій та фото )

Comments

Спасибо, очень интересно. У всех детей, без исключения, очень грустные глаза. Фотощоп или фотограф их замучал? Цвику жалко - у него уже конкретное ожирение, может и не дожить до своего раввинства.
Взгляд у Джейми тоже как бы говорит: "Как меня все задолбало"...
Ну и работа в гранитных карьерах - это вообще ппц.
да, Цвика ... зачем же запрещать спорт и разрешать шницель с картошкой?!
карьеры.., я тоже заметила, что все дети грустные. но более всего меня поразила японочка - просто кукла. как ненастоящая.