capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Джинсова свобода

Мізерна зарплата, дефіцит інформаційних приводів, непрофесійність та упередженість керівництва, низький інтелектуальний і культурний рівень цільової аудиторії, тиск і цензура з боку власника ЗМІ – це те, із чим доводиться щодня стикатись кореспонденту регіональних мас-медіа.

От і маємо, що всі головні новини – про те, хто кого зарізав, побив, задавив, утопив, застрелив, з'їв… та й то. Новини займають небагато місця. Більшу частину друкованих площ ЗМІ віддають під оголошення та рекламні матеріали.

Якщо вам заманеться знайти бодай якийсь аналітичний матеріал – його краще шукати хіба що у відомих всеукраїнських виданнях.

Тож як виборцям дізнатися правду про місцеву владу?!..

Те, що видається в місцевих газетах – у більшості випадків –матеріал замовний.

Замовником може бути як приватна особа, так і політична сила. Плата за його розміщення ніде не фіксується. Розрахунки відбуваються готівкою. Сам матеріал подається як журналістський. Відповідно, ніхто ніде не позначає його як рекламу.

Існує нерозривний зв'язок між власником ЗМІ й так званою "редакційною політикою". Остання, звісно, зводиться лише до одного питання: "Кого можна критикувати?"

дальше

Tags: журналистика
Subscribe

 • (no subject)

  Наталия Максимец Вчера, в 10:33 · Луганск · Точная информация: полностью освобождены от карателей нацгвардии Хрящеватое, Новосветловка, Новоанновка.…

 • (no subject)

  Наталия Максимец Вчера возле Луганск Друзья, здравствуйте! Я жива) Второй месяц сидим без электричества, поэтому нет возможности выходить на связь.…

 • Коммунистическая газета

  Меня читают в Киеве и Москве, в Новой Зеландии и Норвегии, в Белоруссии и Австрии, Хайфе и Тель-Авиве… Читает мой высокохудожественный…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments