capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

"Батьківщина": регіонали звіряче побили чотирьох людей

У Чернівецькій області представники Партії регіонів побили чотирьох громадян.

Як повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", "у потерпілих зламано ребра, завдано численних травм, а один із побитих, батько дитини-інваліда, опинився у реанімації з проломленим черепом та внутрішнім крововиливом".

"Цей факт сьогодні влада за будь-яку ціну намагається приховати як від місцевих, так і загальноукраїнських засобів масової інформації", - йдеться у повідомленні.

Як заявили у партії, інцидент стався 16 квітня у Заставнівському районі.

"Глава райдержадміністрації, член Партії регіонів, Михайло Бойчук разом зі своїм братом та зятем, озброєні рушницею та вінчестером, а також бейсбольними бітами, скоїли напад на громадян", - зазначає прес-служба.

"Місцевих бандитів з Партії регіонів, наділених владними повноваженнями і членством у президентській політичній силі, збісило те, що люди ловили рибу на озері, яке служило місцем релаксу тутешнього VIP-чиновництва", - заявили у "Батьківщині".

"Спочатку на постраждалих вдягли наручники, били бітами, прикладами і ногами. Особливу звірячість проявляв голова райдержадміністрації, який, завдаючи ударів, обіцяв всіх "згодувати рибам", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба заявила, що, "познущавшись близько трьох годин, регіонал районного масштабу наказав чоловікам бігти, а коли ті відмовилися - над їхніми головами почали стріляти з вогнепальної зброї".

"Під цією стріляниною скалічені люди були змушені вибиратися від осатанілих нападників. Внаслідок катувань сьогодні у всіх постраждалих здоров’я і життя знаходиться під загрозою", - наголосили у "Батьківщині".

Партія вимагає від Генпрокуратури "негайно стати на захист потерпілих, розпочати всі необхідні слідчі дії для того, щоб покарати винних у звірячому побитті громадян у Чернівецькій області".

"Також заявляємо, що не дозволимо замовчати цю справу і "спустити її на гальмах" тільки через партійну приналежність катів з владних кабінетів", - підкреслили у прес-службі.

Українська правда

Tags: власть, криминал, покращення життя, политика, права человека
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments