capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Українців, які визнають ОУН-УПА, побільшало на 7%, - опитування

27% опитаних українців підтримують ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України (зокрема 72% - на Заході країни). Натомість 49% опитаних (73% - на Півдні країни) не підтримують. Ще чверть не визначилася з цього питання (найбільше - в Центрі, на Сході та Донбасі). Такі результати соціологічного дослідження «Динаміка ідеологічних маркерів», яке проводилось соціологічною групою «Рейтинг» з 30 березня по 9 квітня.

За рік кількість опитаних, які підтримують визнання ОУН-УПА, зросла від 20 до 27% (найбільше на Заході та Центрі країни). Кількість респондентів, які не підтримують ідеї, зменшилась від 61 до 49%, повідомили ZAXID.NET у прес-службі соціологічної групи.

Ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України підтримують майже 90% прихильників Свободи, майже половина прихильників Фронту змін, Громадянської позиції та Батьківщини, майже 40% - прибічників партії УДАР.

Tags: Война, новости статистики
Subscribe

 • (no subject)

  ну, теперь это не секрет никакой. я проснулась в 5 -40. как чувствовала. прочла на газета. ру Блинкена, шо начнется через 2 часа посмеялась, ведь…

 • (no subject)

 • До свидания, мальчики

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment