capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Києві відбудеться першотравнева демонстрація позапарламентських лівих і незалежних профспілок

1 травня у Києві відбудеться Марш колективної дії – першотравнева демонстрація студентських і виробничих незалежних профспілок, а також емансипативних соціальних рухів. Початок демонстрації о 13-00 на майданчику біля м. Арсенальна.

Першотравнева традиція протесту і солідарності с кожним роком стає дедалі актуальнішою як для найманих робітників, так і для молоді. Вони однаково потерпають від скорочення соціальних гарантій, погіршення стандартів життя, зростання цін, експлуатації і дискримінації.

Студенти невдоволені „реформами” в сфері освіти, яка все більше перетворюється на бізнес. Такі зміни роблять освіту привілеєм для багатих. Комерціалізація накладається на свавілля адміністрації вишів, низькі стипендії, нестачу гуртожитків і незадовільні умови проживання в них. Першого травня студентська молодь вимагатиме більшої автономії для вишів, зменшення навантажень на викладачів, підвищення стипендій та покращення якості освіти. Серед основних вимог провідне місце займатиме також забезпечення прозорості формування плати за контракт і гуртожитки.


 

В сфері трудового найму також йде цілеспрямоване скорочення прав працівників. Нові редакції Житлового і Трудового кодексів, що готуються у владних пенатах, у випадку прийняття парламентом кардинально погіршать умови праці і проживання. Трудовий кодекс дозволить маніпуляції в оплаті праці у випадку неоформлених трудових відносин, надасть роботодавцю законне право звільняти вагітних жінок, а також звільняти працівників без згоди профспілок.

 

Не меншу загрозу для більшості родин становить Житловий кодекс. Після його прийняття держава зніме з себе будь-яку відповідальність за підтримання нормального стану житлового фонду. Мешканців будинків змусять укладати договори з приватними компаніями по наданню послуг ЖКГ. Це неминуче призведе до збільшення плати, накопичення боргів и масових виселень боржників на вулицю. 

Так звана «пенсійна реформа» - це чергова здача позицій держави на користь приватного капіталу і великого бізнесу. Зараз підвищують пенсійний вік для жінок. Після цього уряд неминуче підніме вікову планку і для чоловіків. Після введення другого (накопичувального) рівня пенсійного забезпечення, жоден громадянин не буде впевнений у тому, що отримає пенсійні виплати в повному обсязі.

Першотравень - не шашлики і дача, а можливість продемонструвати готовність боротися проти влади, яка працює виключно на користь капіталу, яка збагачується за рахунок погіршення умов життя і порушення соціальних прав громадян. Тільки разом можна протидіяти поневоленню та експлуатації.

Основні гасла: Геть їхні реформи! Соціалізм працює без криз! Справжня революція попереду!


Подробиці на сайті  http://classwar.tk/

Tags: Киев, акция, анонс, покращення життя, студенты
Subscribe

 • (no subject)

  написанные в IX веке стихи ирландского студента из аббатства Рейхенау в Германии - о коте Пангуре. на гэльском: Я и Пангур — два монаха. Трудимся…

 • мне кажется, что сейчас не время заниматься ни историей, ни краеведением

  и хотя я не люблю стихи, но сегодня захотелось поставить эти Не возвращайтесь к былым возлюбленным, былых возлюбленных на свете нет. Есть…

 • (no subject)

  мы здесь живём в такое время что эта ваша кин дза дза и сталкер с сагой про алису документальное кино

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments