capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Акція «День Мовчання»

 17 травня о 13.00 в Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією відбудеться акція «День Мовчання». Активістки та активісти вийдуть на другий плац Києво-Могилянської академії, заклеївши рот скотчем, в знак замовчування дискримінації лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей (ЛГБТ) в університетах.

Погоджуючись мовчати протягом акції, ми робимо вагому заяву у боротьбі зі знущанням та залякуванням ЛГБТ-людей. Ми стверджуємо, що кожна студентка та кожен студент нашого університету повинні цінуватися та поважатися незалежно від сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та гендерних проявів.

 Метою акції є привернути увагу до боротьби з образами та переслідуваннями ЛГБТ, інформувати про наявну дискримінацію та протистояти замовчуванню фізичного та психологічного насильства над лесбійками, геями, бісексуальними та трансгендерними людьми.

Ми закликаємо вас підтримати нашу ініціативу, організувавши День Мовчання у своєму університеті. Проявіть солідарність та допоможіть провести акцію в найкращих вузах України. Не миріться з гомофобією та трансфобією! Приєднуючись до нас, ви робите наше мовчання гучнішим за крик.

Capricios - я вообще за то, чтобы Вконтакте страничка была не только у луганских гомосексуалистов, но и у лесбиянок, а то - какое-то гендерное неравенство...
И - чтоб с фото, фамилиями, адресами.... чего стесняться?

Tags: акция, хлеба и зрелищ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments