capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Алчевську ДСБЕЗ хоче розправитися з дитячою громадською організацією Театром естради «КЛАС»?

Державна служба з боротьби з економічною злочинністю (ДСБЕЗ) посилено перевіряє громадську організацію «КЛАС» (м. Алчевськ), що займається благодійністю і є постійним організатором літніх таборів для дітей-інвалідів та поїздок дітей-сиріт на море.

Очевидно алчевську ДСБЕЗ зацікавила співпраця Театру естради з Антикризовою програмою МФ «Відродження», яка здійснювалафінансову підтримку малозабезпеченим верствам населення. Адміністрація «КЛАСу» не виключає варіанту, що міліціонерів також хвилює участь Театру естради в «Дитячій правозахисній мережі Донбасу», де «КЛАС» працював над проблемою списання заборгованостей за комунальні послуги по житлу, закріпленому за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківської опіки, здійснював супровід дітей до державних структур для вирішення проблем.

Крім благодійної діяльності, Театр естради «КЛАС» займався представництвом інтересів дітей-інвалідів та дітей-сиріт у суді, та їх соціальною адаптацією.
Вже опитані практично всі працівники Театру естради «КЛАС», які брали участь у проведенні благодійних акцій та організації літніх таборів.

подробнее

Tags: Алчевск, власть, люди
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments