capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Ірпінський РАГС перешкоджає Олександру Володарському одружуватися


24 травня співробітниця Ірпінського РАГСу (відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ірпінського міського управління юстиції) Столярова Олена Вікторівна відмовилася приймати заяву на укладення шлюбу ув'язненого Ірпінського виправного центру № 132, активіста Олександра Володарського.

Оскільки Олександр певний час проживав у Німеччині, вона вимагає від нього взяти у німецькому консульстві довідку щодо того, що він не перебуває у шлюбі на території Німеччині. Між тим, ця інформація вже міститься в особистій справі Олександра та його закордонному паспорті, і дані про те, що він не перебуває у шлюбі, вже підтверджені начальником ІВЦ №132 та начальником відділу СВПР цієї установи. Оскільки ув'язнений має українське громадянство, німецьке консульство не має жодного стосунку до укладення ним шлюбу в Україні, а отже, не може видавати таких довідок. В крайньому разі, відділ ДРАЦС мав би сам зробити відповідний запит.

 З урахуванням того, що ув'язнений за законом та у відповідності до правил внутрішнього розпорядку виправного центру не може виїздити у Київ до консульства, все це є або проявом некомпетентності, або свідомим перешкоджанням. “Хіба він не може потерпіти до кінця терміну?” - втрутилася у не свої справи співробітниця Столярова.

Олександр Володарський та його наречена планують добиватися своїх прав усіма законними методами.

Додаткова інформація у справі Володарського:

http://free.shiitman.net

Tags: права человека, свадьба, шок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments