capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Люба Якимчук і Марк Токар представляють «Донбас і контрабас»

В арт-кавярні «Донбас» (Іваніщєв Яр, 56) 8 липня о 19-00 відбудеться музично-поетичний перформанс поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара «Донбас і контрабас». Проект являє собою поєднання поетичного досвіду Люби Якимчук із фрі-джазовим досвідом Марка Токаря та у своїй суті є імпровізаційним дійством, у якому самодостатня музика і поезія сплітаються в одне ціле. Це означає, що під час виступу ви можете почути щойно створені тексти і музику, які виникли у взаємодії зі слухачем. Але як і будь-яка імпровізація, проект побудований на певних напрацюваннях митців.

Музично-поетичний дует Токар-Якимчук існує з 2009 року. Перший виступ відбувся в стінах театру ім. Леся Курбаса в рамках Міжнародного літературного фестивалю у Львові у вересні 2009 року. Тоді виступ дуету мав назву «Жінка, дим і небезпечні предмети».
Майже через два роки проект нарешті покажуть у Луганську, на батьківщині Люби Якимчук, але в інакшому вигляді та з іншими текстами та музикою, це і буде «Донбас і контрабас», де луганська вулиця Радянська та львівська річка Полтва, яку закрили в труби, течуть в одному напрямку.
 

Довідка:

Любов Якимчук – українська поетеса, літературний критик, журналіст, есеїст. Літературознавству вчилася в ЛНУ ім. Тараса Шевченка та в Києво-Могилянській академії. Належить до Літературного угруповання «СТАН». 2010 р. — стипендіатка програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia». За книгу «,як МОДА» отримала отримала лауреатство Літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2008) та Літературну премію ім. Василя Симоненка (2010). Лауреат літературного конкурсу «Ноосфера» (2008), лауреат Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» (за трагедію «Міміка», 2010), лауреат Літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2008) та лауреат Всеукраїнського конкурсу читаної поезії «Молоде вино» (2007).
Блог – jakyma.livejournal.com

Марк Токар – відомий український джазовий імпровізуючий контрабасист. Народився у Львові. Музику вивчав у Кракові та Катовіцах (Польща). Бере участь у таких міжнародних проектах, як Ken Vandermark Resonance Project, Undivided, Five Spot, Four, Varpaj, Yatoku. Одночасно він є лідером інтернаціональних проектів: Leo’m'art, Mark Tokar Quintet та Avtokar. Грав разом із такими відомими музикантами: Ken Vandermark, Bobby Few, Perry Robinson, Steve Swell, Michael Zerang, Tim Daisy, Dave Rempis, Roberta Piket, Fred Frith, Klaus Kugel, Аркадий Шилклопер, Petras Vishniauskas, Mirchea Tiberian, Mazzol, Mikołaj Trzaska, Wacław Zimpel, Юрій Яремчук, Magnus Broo, Per-Åke Holmlander, Mark Sanders, Piotr Baron, Kazimierz Jonkisz та ін.

ЕЩЕ

Tags: Луганск, Львов, СТАН, анонс, культура, музыка, стихи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments