capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Батько дівчинки, що загинула під колесами мажора, розстріляв кривдника

Школярка Юлія з подругою поверталися додому.  За якусь сотню метрів від домівки дівчинку збив УАЗ райдержадміністрації. Водій, син тодішнього голови РДА, із місця аварії втік.

Батько, дівчини, яку на смерть збив мажор, розстріляв його з газового пістолета. Тепер чоловіка можуть посадити на вісім років.

Трагедія сталася на Кіровоградщині. Школярка Юлія з подругою поверталися додому.  За якусь сотню метрів від домівки дівчинку збив УАЗ райдержадміністрації. Водій, син тодішнього голови РДА, із місця аварії втік.

Суд амністував водія. Батьки загиблої дитини запевняють, що про помсту не думали, проте через півтора року батько дівчини зустрівся з її вбивцею на вулиці. За словами батька Юлі Василя Сурмила, п‘яний "мажор" лаявся матом та погрожував "покласти його разом з донькою".

Чоловік вистрілив у "мажора" з газового пістолета. Той отримав пошкодження ока. Натомість Сурмило спростовує наміри помститися - за його словами, якби він й справді прагнув цього, він стріляв би не з газового пістолета і без свідків.

Версію протилежної сторони журналістам почути не вдалося - адвокат потерпілого спілкуватись відмовився.

У суді адвокат наполягає, що батько дівчини вистежив потерплого і вистрілив в обличчя навмисно - у чоловіка пошкоджене око. У ТСН потрапили унікальні кадри камер відеоспостереження. Тут добре видно, що Василь Сурмило пройшов повз кривдника доньки, і лише потім чомусь повернувся.

Правоохоронці порушили кримінальну справу. Пану Василю світить 8 років позбавлення волі.
 

Tags: ДТП, законодательство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments