capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Донецьку в Інтернеті обговорюють, як вбити директора тепломережі

Причиною обговорення вбивства стали зарплатні борги на підпримстві. Хто саме пише на форумі сайту міського голови невідомо: усі користувачі під вигаданими іменами.

У Донецьку в Інтернеті вже кілька місяців активно обговорюють способи вбивства директора тепломережі через зарплатні борги.

Як повідомляється, працівники "Донецьктепломережі" на форумі сайту міського голови обговорюють що краще - підірвати чи застрелити свого керівника, як і за скільки найняти кілера. Хто саме обговорює ці плани – невідомо: усі користувачі під вигаданими іменами.

Комунальники лише підтвердили журналістам ТСН, що зарплати їм не платять.

"Зарплату з травня місяця ми не отримуємо, перевели на 4-денний робочий тиждень, зарплата і так маленька, а буде ще зменшуватись. Всі в шоці - начальник реально знущається", - розповів працівник котельні, який назвався Данилом.

Міський голова Олександр Лук‘янченко, на чиєму сайті обговорюють способи вбивства керівника тепломережі, запевнив, що не читає форум сайту. Він натомість висловив впевненість, що проблем із виплатою зарплат у комунальних підприємств міста немає.

У той же час після того як мер почув, що пишуть на його сайті, вхід на  форум заблокували. В мерії запевнили, що це сталося автоматично.

"Програма підкреслює дані теми, де використовуються нецензурні висловлювання, й автоматично працівники сайту дану тему закривають", - зазначив заступник керівника Управління зв‘язків із громадськістю Донецького міськвиконкому Сергій Куниця.  

Правоохоронці повідомили, що не відкриватимуть справи з листування на форумі, проте інформацію перевірять.

Нарешті, невідомо, чи читав форум сам голова тепломережі – він у даний час у відпустці і на телефонні дзвінки не відповідає. Тож  його реакція на загрозливі повідомлення,  як і інформація про те, коли підлеглі отримають зарплату, наразі невідомі.

Tags: Донбасс, деньги, интернет, психология
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments