capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Намісник Лаври ображав журналістів та погрожував побити камеру

Навколо розкошів священнослужителів вибухнув новий скандал.

Журналіст телеканалу "1+1" Михайло Ткач намагався зняти сюжет про "Мерседес" намісника Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павла та будівництво на території Лаври кафе.

Однак намісник забороняв журналістам знімати на території Лаври та погрожував побити камеру. Також у відповідь на питання про його "Мерседес" та будівництво кафе, Павло почав ображати журналістів, називаючи їх "душевнохворими", "нєвєждами", погрожував Божим судом.
 

"Вдягни туфлі нормальні, ти прийшов як бомж", - сказав священик журналісту. Після цього святі отці почали викликати козаків, щоб вони провели журналістів до виходу.

На прощання журналіста "До побачення", Павло відповів: "Да будь ти...".

Також намісник Лаври написав листа до гендиректора студії "1+1" Олександра Ткаченка з приводу некоректної, на його думку, поведінки журналіста.

"Журналіст вашого телеканалу, виконуючи свої службові обов'язки, веде розмови на теми, які, за його словами, цікавлять телеглядачів: всілякі плітки, які не відповідають дійсності, і "улюблені" теми журналістів про машини і телефони керівників церкви", - йдеться у зверненні.

"Хочу сказати, що ваша діяльність по справедливості заслуговує самої низької оцінки, якщо телеканал "1+1" привертає глядацьку аудиторію, показуючи неправду і тим більше зводячи наклеп на церкву", - написав Павло.

Він заявив, що "знімальна група телеканалу "1+1" порушила правила монастиря і моє громадянське право на конфіденційність". "Журналіст Михайло Ткач у спілкуванні зі мною поводився неадекватно, фамільярно і зневажливо", - зазначив намісник Лаври.

За словами Павла, якщо студія "1+1" не дасть відповіді на звернення, то намісник Лаври буде подавати в суд.

Як відомо, раніше намісник Лаври назвав журналіста "Української правди" Сергія Лещенка душевнохворим за те, що він розмістив у своєму блозі фотографії "Мерседеса" глави УПЦ МП Володимира.

http://www.pravda.com.ua/photo-video/2011/07/27/6424709/

 

Tags: УПЦ МП, журналистика, шоу
Subscribe

 • вышла первая серия нового сезона "Ривердейла"

  далее спойлеры. начали бодро, много событий впихнули в первую серию. Некоторые главные пары распадаются. создаются любовные треугольники. и…

 • К истории Детского парка им. Щорса в Ворошиловграде

  Ворошиловград — это город, окруженный степью, и он вряд ли может похвастаться большим количеством парков. Ранее мог хвалится фонтанами и розами. Но…

 • Что ел Ленин

  Но регулярное русское тюремное питание (щи, каша) постепенно стабилизируют положение. И еще более благоприятные условия складываются для Ленина в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments