capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Презервативи і памперси тимчасово зникнуть з прилавків?

Кабінет міністрів постановою від 1 серпня виключив презервативи зі списку виробів медичного призначення, які не обкладаються ПДВ.

Це може призвести до того, що найдоступніший засіб захисту від СНІДу подорожчає на 20-25%, повідомляє агентство УНІАН із посиланням на прес-службу Фонду Олени Пінчук “Антиснід”.

За інформацією фонду, постачальники презервативів, найімовірніше, будуть змушені на 1-2 місяці прибрати їх з полиць аптек і магазинів для переоцінки і нанесення нового маркірування.

Як наголошують у фонді “АНТИСНІД”, “це відбудеться саме у період літніх відпусток – у розпал сезону курортних романів і ризикованої сексуальної поведінки. Літні місяці в Україні – це традиційний пік споживання презервативів. У цей період на Крим і південні області нашої країни припадає до 25% річного обсягу продажу контрацептивів”.

Також від нововведень можуть постраждати молоді сім’ї з малолітніми дітьми – з оновленого переліку виробів медичного призначення, які не обкладаються ПДВ, виключені, наприклад, дитячі пелюшки і підгузки, різні види сосок і аналогічні товари для дітей, ваги – у тому числі і для зважування немовлят.

До нового списку не увійшли й інші позиції, які зачіпають інтереси сотень тисяч людей – наприклад, медичні і хірургічні меблі, а також спеціалізований транспорт для надання медичної допомоги.

Tags: дурь, новости медицины
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments