capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

На кордоні з Україною застрягли кілька сотень російських комуністів

              Представники комуністичної партії Російської Федерації кілька годин стоять на кордоні з Україною. Вони мали намір взяти участь у міжнародному Форумі «Єдність - шлях до порятунку братніх народів» в Донецьку у п'ятницю. Про це повідомив у Донецьку лідер КПРФ Геннадій Зюганов. «Я дещо здивований і хотів би звернутися до прикордонних служб.   

З Ростова там їде велика делегація. Її три або чотири години тримають на кордоні. Я не бачу сенсу ніякого в цьому», - сказав він.
           За його даними, на кордоні стоїть 700 осіб, які «їдуть, щоб привітатися зі своїми родичами і друзями».
            «Таке середньовіччя винайшли, від якого нудить всіх. Це не «самостійність і незалежність», не незалежність. Це середньовіччя, від якого погано пахне і яке нам нав'язали ... Їдеш до родичів, тебе під Бєлгородом будуть тримати, обшарювати твої валізи, і дві години під Харковом. Кому це потрібно - українцям? Не потрібно», - обурився Зюганов.


У свою чергу народний депутат, глава Донецького обкому Компартії України Микола Кравченко відзначив, що зараз українські комуністи з'ясовують, що сталося в пункті пропуску на кордоні та на якій підставі.


Далі
Tags: политика, происшествия
Subscribe

 • а я вспоминаю сегодня год 1997

  мы жили тогда в Кишиневе. Наш сосед, товарищ, решил жениться в свои 28 лет. Он был русский, а познакомился с девушкой лет на 10 младше себя, она…

 • образ

  и

 • (no subject)

  что я написала в дневнике 2года назад? А вот не распался бы Союз, и в нашем городе и везде карантин закончился бы аккурат к этой дате. И все в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments