capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Форум видавців у Львові

14-18 вересня 2011 року відбудеться 18-ий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

18 Форум видавців у Львові
Традиційно:
15-18 вересня відбудеться 18-ий Національний книжковий ярмарок. Місць у Палаці мистецтв всім бажаючим знову не вистачить,… тому в цьому році буде значно розширений книготорговельний майданчик на проспекті Свободи. Сподіваємося, що й нових книжок буде досить і що ціни будуть поміркованими.

14-18 вересня відбудеться 6-ий Львівський міжнародний літературний фестиваль. До участі на даний момент зголосилося 57 іноземних учасників з 23 країн. Учасники з Туреччини, Нової Зеландії, Конго, Нігерії і Вірменії прибудуть на фестиваль уперше. Координатор фестивалю – Гриць Семенчук.

14-16 вересня відбудеться 2-ий міжрегіональний бібліотечний форум. Ця подія, започаткована щойно минулого року, має всі шанси стати найважливішою бібліотечною подією України, адже її організацією займається Українська бібліотечна асоціація (УБА), http://ula.org.ua/, президент Ірина Шевченко, разом з програмою «Бібліоміст», http://www.bibliomist.org/, керівник Матей Новак. Цього року до Львова прибудуть 25 представників найактивніших бібліотек з усіх регіонів України.
Далі
Tags: Львов, анонс, книги
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments